About Us

UNITEAM - R

UNITEAM – R je nástupníckou firmou a pokračovateľom tradície založenej známou oknárskou firmou Uniteam už v roku 1991, a to ako jednou z prvých výrob plastových okien a dverí na Slovensku.

UNITEAM – R dodáva kvalitné plastové a hliníkové okná a dvere pre svojich zákazníkov na novostavby aj rekonštrukcie – od bytov, cez rodinné dom až po administratívne a polyfunkčné budovy. Cieľom firmy je dodať klientom kvalitný produkt – ktorý bude slúžiť dlhé roky – za primeranú cenu. Naše okná sú preto vyrobené z kvalitných komponentov od renomovaných výrobcov – od základnej suroviny – nemeckého profilu TROCAL pre plastové okná, cez kovanie značky Roto, izolačné trojsklá až po finálne doplnky okien – žalúzie, rolety, parapety a siete proti hmyzu.

Cieľom spoločnosti UNITEAM – R je poskytnúť svojim zákazníkom kompletný servis v oblasti výplní stavebných otvorov vonkajšieho plášta budov – od prvotného poradenstva, návrhu riešení, realizácie, profesionálnej montáže až po záručný a pozáručný servis.

Navrhneme, vyrobíme a namontujeme pre Vás takmer všetky typy  stavebných otvorových výplní z plastu či hliníka – okná, dvere, fasády, svetlíky, predeľovacie a posuvné steny či zimné záhrady, to všetko  vrátane kompletného príslušenstva – parapiet, žalúzií, roliet a sietí proti hmyzu.

28 rokov na trhu s plastovými oknami, spojených s neustálym zdokonaľovaním a zlepšovaním sa, nám spolu s individuálnym prístupom ku každej zákazke a klientovi dnes umožňuje ponúknuť Vám špičkový produkt vo svojom odvetví – okno UNITEAM – R.

NAŠE CIELE

KVALITNÝ PRODUKT

Základný diel v skladačke našich produktov a služieb – bez kvality na tomto mieste to jednoducho nejde…

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Robíme všetko preto, aby boli naši zákazníci spokojní – od pomoci pri návrhu riešení až po maximálne individuálny prístup ku každému projektu.

100%-ný SERVIS

Začína to otvorenou ponukou, pokračuje poctivou montážou a končí záručným a pozáručným servisom našich plastových okien a dverí…

Hľadáte spoľahlivého a kvalitného dodávateľa okien?